QR KOD BİLGİ YARIŞMASI

HABERLER

QR KOD BİLGİ YARIŞMASI

Yeni Yol Okulları olarak spora, teknolojiye ve bilime verdiğimiz önemi okulumuz Bilişim Teknolojileri öğretmenlerimiz tarafından düzenlenen “QR Kod Bilgi Yarışması” ile bir kez daha vurguluyoruz.
5. sınıf öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz bu yarışmamız Oryantring etkinliği ile başladı. Görevleri tamamlayan öğrencilerimiz, üzerlerinde QR kod bulunan dosyaları okutarak karşılarına çıkan Google Form içerisinde 9 adet (Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, İngilizce, Bilişim Teknolojileri, Müzik, Beden Eğitimi, Genel Kültür) açık uçlu soruları cevaplamışlardır.
11 takım ve 66 öğrencimizin katıldığı yarışmamız da eğlenceli ve kıyasıya rekabet ile geçen üç gün sonunda renkli görüntüler ortaya çıktı.
QR KOD BİLGİ YARIŞMASI Detay

DİĞER HABERLER

MUTLU YILLAR!

MUTLU YILLAR!

Yeni umutların yeşerdiği, başarılı, sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle... Mutlu Yıllar!

KEŞFET
TÜRKİYE ÇEVRE EĞİTİM VAKFI OKULLARDA ORMAN PROGRAMI

TÜRKİYE ÇEVRE EĞİTİM VAKFI OKULLARDA ORMAN PROGRAMI

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı Okullarda Orman programı kapsamında koordinatör öğretmenlerimiz Fulya Töre ve Nevin Kurt önderliğinde yapılan, Kasım ve Aralık ayı etkinliklerimizi gerçekleştirdik.

KEŞFET
"SHOW ME YOUR BEST DANCE" FİNALİ BÜYÜLEDİ

"SHOW ME YOUR BEST DANCE" FİNALİ BÜYÜLEDİ

Geleneksel dans yarışmamız "Show Me Your Best Dance" 26 Aralık Salı günü gerçekleştirilen final etabı ile son buldu. 2, 3, 4 ve 6. sınıflardan ön elemeleri başarıyla geçen toplam 22 dans grubu, hünerlerini sergiledi. Müzik tercihi, kostüm seçimi, senkronizasyon ve koreografi üzerinden puan toplayan gruplar, izleyenlere keyifli anlar yaşattılar. Jüri üyelerinin puanlamaları sonrasında derecelendirme şu şekilde gerçekleşti;

KEŞFET

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

Yeni Yol