Yeni Yol Okulları Öğrenci Kulüpleri

ÖĞRENCİ KULÜPLERİ

Öğrencilerimizin ilgi duydukları alanlarda toplumsal, kültürel, sanatsal ve kişisel gelişimlerine yardımcı olan, bu doğrultuda deneyim ve beceri elde etmelerini sağlayan öğrenci kulübü çalışmalarımız vardır. Tamamı öğrencilerimizin katılımları ile oluşturulan kulüplerimizde çalışmalar, alanında uzman öğretmen ve çalıştırıcılar eşliğinde yapılmaktadır. Öğrencilerimiz, eğitim yılı boyunca devam edecek kulüplerimizden en az birini seçmekle yükümlüdür. Ekle sil haftasında sonra kulüp değişiklikleri yapılamamaktadır.

Öğrencilerimizin kendilerini ifade edebilmelerini sağlayan etkinlikler düzenleyerek onların estetik anlayışlarını geliştiren, ulusal ve evrensel kültür değerlerini özümsemelerini sağlayan kulüplerimiz ile toplumumuza ve sanata duyarlı bireyler yetiştirmek en öncelikli hedeflerimizdendir.

Okulumuz bünyesinde bulunacak kulüplerin temel amacı öğrencilerimizin kendi kültürümüzü ve tarihimizi bilerek seçecekleri mesleklere yönelik alt yapı hazırlıkları yapmalarıdır. Bu kulüpler sayesinde öğrencilerimiz, takım çalışmasıyla kültürel birikimlerimizi geleceğe taşıyacaklardır.

Öğrenci Kulüpleri

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

Yeni Yol