Yeni Yol Okulları İstanbul'daki Üniversitelerdeydi

HABERLER

Yeni Yol Okulları İstanbul'daki Üniversitelerdeydi

Yeni Yol Lisesi 11 ve 12. sınıf öğrencileri 09 Aralık Cuma günü İstanbul'daydı. Sabah erken saatlerde yola çıkan 60 öğrencilik kafilemiz; yapılan keyifli kahvaltının sonrasında Sabancı Üniversitesine geçti. Burada yapılan tanıtım sonrasında kampüsü gezen ekibimiz, öğle saatlerinde Koç Üniversitesine geçerek programına devam etti.

Üniversitelerin bölümleri, akademik kadroları, uygulanan programlar, yurt dışı değişim programları, kampüs yerleşkeleri, yurt imkanları, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetler vb. konularda tanıtımları dinleyen öğrencilerimiz, geleceklerini planlama ve hedeflerini belirleme anlamında verimli bir gezi daha gerçekleştirdiler.

2 üniversitede de öğrenim gören mezunlarımız, kafilemize katılarak, tanıtım etkinliklerine katkıda bulundular. Başta rehberlik birimimiz olmak üzere; etkinlikte görev alan tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize, gurur duyduğumuz mezunlarımıza teşekkür ederiz…

Yeni Yol Okulları İstanbul'daki Üniversitelerdeydi Detay

DİĞER HABERLER

Yeni Yol Okulları MICC

Yeni Yol Okulları MICC

Türkiye'de ilk kez yapılan Model Uluslararası Ceza Mahkemesi (MICC) Eskişehir Yeni Yol Okullarında

KEŞFET
Eskrimde Yeni Yol Sesleri

Eskrimde Yeni Yol Sesleri

Geçtiğimiz hafta düzenlenen okul sporları eskrim il birinciliği müsabakalarına 6 öğrencimiz ile katıldık ve finalleri kendi içimizde oynayarak kürsüde boşluk bırakmadık.

KEŞFET
Junior Model United Nations Kulübü Simülasyon Gerçekleştirdi

Junior Model United Nations Kulübü Simülasyon Gerçekleştirdi

6. sınıf MUN Kulübümüz, kulüp öğretmeni İrem Arslan önderliğinde dünyadaki savaş ve göç problemlerini konu alan bir simülasyon gerçekleştirdi.

KEŞFET

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

Yeni Yol