English Theatre - The Wizard Of Oz

ETKİNLİKLER

English Theatre - The Wizard Of Oz

Yeni Yol Schools English Theater Club performed a play called “The Wizard Of Oz” tremendously that was directed by our English teachers Ozge Soyer, Irem Yıldırım and Berrak Yayla. They took us to the long trip way back from Kansas to Poppie Fields. They have experienced both the good and bad along the way but they let us remind that, “It is not where you go, it is who you meet along the way.” Huge thanks to our club students and teachers for this amazing show!

Yeni Yol Okulları İngiliz Tiyatro Kulübü, İngilizce öğretmenlerimiz Özge Soyer, İrem Yıldırım ve Berrak Yayla'nın yönettiği “Oz Büyücüsü” adlı oyunu muhteşem bir performans ile sergiledi. Bizi Kansas'tan Poppie Fields'e uzun bir yolculuğa çıkardılar. Yol boyunca hem iyiyi hem de kötüyü yaşadılar ama bizlere “Önemli olan gideceğiniz yer değil, yolda tanıştığınız kişidir.” sloganını hatırlattılar. Bu muhteşem gösteri için kulüp öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

English Theatre - The Wizard Of Oz

DİĞER ETKİNLİKLER

Yeni Yol Okulları Yıl Sonu Sergimiz

"Okulumda Sanat Var" isimli resim, seramik, heykel ve origami çalışmalarının yer aldığı karma sergimiz.

KEŞFET

Ortaokul Çanakkale Gezimiz

Bir metrekare alana 6.000 merminin düştüğü dünyanın en kanlı savaşını yaşayan bu toprakların her karışında ayrı bir kahramanlık öyküsü vardır.

KEŞFET

8. Liselerarası Tiyatro Şenliğinden 2 Ödül İle Döndük

Eskişehir Kent Konseyi Kültür Sanat Çalışma Grubu’nun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları paydaşlığında bu yıl 8’incisini düzenlediği “Eskişehir Liselerarası Tiyatro Şenliği” usta oyuncuların katılımıyla sona erdi.

KEŞFET

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

Yeni Yol